Naujienos


Papildomas paraiškų socialinei stipendijai gauti priėmimas

Paskelbta: 2017 Bir 03 d.
Kategorija: Socialinės naujienos

Primename, jog papildomas paraiškų priėmimas socialinei stipendijai gauti pavasario semestrą yra vykdomas nuo gegužės 29 dienos iki birželio 6 dienos.

Daugiau

Turintieji psichikos sveikatos sutrikimų – atstumti ir diskriminuojami

Paskelbta: 2016 Spa 20 d.
Kategorija: Socialinės naujienos

Pasauliui minint psichikos sveikatos dieną, Vilniaus universiteto Studentų atstovybės (VU SA) programa „Be etikečių“, VU Medicinos fakulteto Studentų mokslinės veiklos tinklo psichiatrijos, psichoterapijos bei vaikų ir paauglių psichiatrijos mokslinė grupė bei Lietuvos psichologijos studentų asociacija (LiPSA) kvietė ekspertus ir visuomenę diskutuoti, kodėl apie psichikos sveikatą Lietuvoje vis dar nedrįstama kalbėti garsiai ir kreiptis pagalbos.

Daugiau

VU SA: socialinių stipendijų skyrimo tvarka ydinga

Paskelbta: 2016 Bal 13 d.
Kategorija: Socialinės naujienos

Švietimo ir mokslo ministerijos įgyvendintas užmojis padidinti socialines stipendijas nuo 114 eurų iki 123,5 eurų yra ilgai lauktas sprendimas, tačiau vykdomas ydingai, tvirtina Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (VU SA). Nors oficialiai teigiama, kad padidintos išmokos sudarys geresnes sąlygas siekti mokslo studentams iš nepasiturinčių šeimų, taip pat neįgaliesiems ir našlaičiams, surinkti duomenys rodo, jog situacija – priešinga.

Daugiau

VU SA prezidento rezoliucijoje raginimai užtikrinti lygias galimybes studijuoti specialiųjų poreikių turintiems studentams

Paskelbta: 2016 Kov 23 d.
Kategorija: Socialinės naujienos

Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (VU SA), išanalizavusi užsienio valstybių aukštųjų mokyklų taikomas praktikas, ragina universiteto administraciją atkreipti didesnį dėmesį į specialiųjų poreikių turinčius bendruomenės narius bei užtikrinti lygias galimybes studijuoti ne tik studentams su konkrečia negalia, bet ir turintiems mokymosi ar nervų sutrikimų bei ligų, kurios gali reikšmingai paveikti studentų mokymosi rezultatus.

Daugiau
Paveikslėlis: 

Artėja pabaigos terminas vienkartinėms tikslinėms stipendijoms

Paskelbta: 2016 Kov 14 d.
Kategorija: Socialinės naujienos

Sveikas, studente! Kovas beveik jau įpusėjo, o tai reiškia, jog artėja pabaigos terminas vienkartinėms tikslinėms stipendijoms. Trumpai primename jums kas yra vienkartinė tikslinė stipendija: Tikslinės stipendijos skiriamos už pasiekimus kultūros, sporto, mokslo ar visuomeninėje veikloje.  

Daugiau

Studentai, baigusieji karinius mokymus kviečiami atgauti dalį už studijas sumokėtos sumos

Paskelbta: 2016 Vas 02 d.
Kategorija: Socialinės naujienos

Studentai, atlikę nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą ar baigę karinius bazinius mokymus, kviečiami teikti prašymus už studijas sumokėtos kainos dalies kompensacijai gauti

Daugiau

Diskusija „Ar neužmirštame kitos sveikatos pusės?“

Paskelbta: 2015 Spa 07 d.
Kategorija: Socialinės naujienos

Kiekvienas žinome pagrindines sveikos gyvensenos taisykles - reikia valgyti daug daržovių, išsimiegoti, sportuoti, neturėti žalingų įpročių. Tačiau, kaip gerinti sveikatą – sudėtingas ir kompleksinis klausimas, į kurį atsakant kartais užmirštama emocinė ir protinė sveikata. Todėl, minint Pasaulinę psichikos sveikatos dieną, Vilniaus universitete vyks diskusija „Ar neužmirštame kitos sveikatos pusės?“.

Daugiau

Įvažiavimas į VU pastatų komplekse Saulėtekio al. 9 aikštelę

Paskelbta: 2015 Rgs 02 d.
Kategorija: Socialinės naujienos

Vilniaus universiteto pastatų komplekse Saulėtekio al. 9 įrengta automatinė automobilių valstybinių numerių atpažinimo sistema, kurios pagrindinis tikslas yra kontroliuoti į automobilių parkavimo aikštelę įvažiuojančių/išvažiuojančių automobilių srautus.

Daugiau
Paveikslėlis: 

Apklausos

Paskelbta: 2015 Bir 08 d.
Kategorija: Socialinės naujienos

VU studente, Studijų kokybė užtikrinama bendromis studentų, dėstytojų ir administracijos darbuotojų pastangomis. TAVO NUOMONĖ – TAVO UNIVERSITETAS ! Todėl būk aktyvus Universiteto bendruomenės narys ir prisijungęs prie VU informacinės sistemos skiltyje „Apklausos“ išsakyk savo nuomonę apie pavasario semestre studijuotus dalykus ir semestro studijas.

Daugiau
Paveikslėlis: 

Startavo elektroninė prašymų dėl vienkartinių socialinių stipendijų teikimo forma

Paskelbta: 2015 Geg 24 d.
Kategorija: Socialinės naujienos

VU SA praneša, jog startavo elektroninė prašymų dėl vienkartinių socialinių stipendijų teikimo forma.

Daugiau
Puslapis 1 iš 5> >>