Naujienos


Nuo rugpjūčio mėnesio įvyko 2 SPK posėdžiai

Paskelbta: 2017 Spa 28 d.
Kategorija: Akademinės naujienos

Dviejų Studijų programų komitetai jau posėdžiavo ir svarstė programų tobulinimo galimybes bei ėmėsi veiksmų joms įgyvendinti.

Daugiau

VU SA FF dėstytojams teikė grįžtamąjį ryšį

Paskelbta: 2017 Bir 21 d.
Kategorija: Akademinės naujienos

Per 2017 metų pavasario semestrą VU SA FF rengiamos studentų  focus grupės suteikė 8 grįžtamuosius ryšius skirtingiems Fizikos fakulteto dėstytojams.

Daugiau

Nauja bakalauro studijų programa – Šviesos technologijos

Paskelbta: 2017 Bir 15 d.
Kategorija: Akademinės naujienos

Jau nuo šių metų stojantiesiems į Vilniaus universitetą Fizikos fakultetas siūlo naują bakalauro studijų programą – Šviesos technologijos. Ši technologinė-inžinerinė alternatyvų Baltijos šalyse neturinti studijų programa trauks studentus trumpesne nei kitų bakalauro programų studijų trukme (3,5 metų) bei praktinių įgūdžių lavinimu. Programa bus vykdoma lietuvių ir anglų kalbomis.

Daugiau

Kviečiame dalyvauti VU SA tyrime dėl mokymosi išteklių poreikio

Paskelbta: 2017 Bal 28 d.
Kategorija: Akademinės naujienos

Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (VU SA) kviečia visų VU studijų programų, pakopų bei kursų studentus dalyvauti tyrime ir užpildyti anketą apie mokymosi išteklių (knygų, programinės įrangos, technikos ir kt.) poreikį.

Daugiau

Taip, tu gali valdyti savo studijas!

Paskelbta: 2017 Bal 07 d.
Kategorija: Akademinės naujienos

Ar žinojai, kad pagal Vilniaus universiteto (VU) Studijų nuostatus visi studentai turi teisę studijuoti pagal individualius studijų planus(ISP)? Tam reikia tik rimtų motyvų ir pateikti prašymą fakulteto dekanatui.

Daugiau

Paskelbtos išorinio studijų programų vertinimo išvados

Paskelbta: 2016 Lie 21 d.
Kategorija: Akademinės naujienos

Pagaliau sulaukėme dar pernai vykusio VU FF keturių bakalauro studijų programų išorinio vertinimo išvadų. Visos vertintos studijų programos buvo akredituotos, tačiau tik trejiems metams.

Daugiau

Vardinės stipendijos ketvirtakursiams

Paskelbta: 2016 Geg 31 d.
Kategorija: Akademinės naujienos

Norime atkreipti I pakopos ketvirto kurso studentų dėmesį apie galimybę pretenduoti į vardinę stipendiją už geriausius baigiamuosius bakalauro darbus.

Daugiau

VU SA atlikta analizė: rudens semestre į posėdžius rinkosi beveik pusė studijų programų komitetų

Paskelbta: 2016 Bal 12 d.
Kategorija: Akademinės naujienos

Į posėdžius rudens semestro metu Vilniaus universitete rinkosi beveik pusė studijų programų komitetų, atsakingų už studijų kokybės užtikrinimą, rodo Vilniaus universiteto Studentų atstovybės (VU SA) surinkti duomenys.

Daugiau
Paveikslėlis: 

VU Fizikos fakulteto bakalauro studijų programų išorinis vertinimas

Paskelbta: 2016 Kov 25 d.
Kategorija: Akademinės naujienos

2015 m. spalio 8-9 d. vyko keturių VU Fizikos fakulteto bakalauro studijų programų išorinis vertinimas. Buvo vertinamos Fizikos , Taikomosios fizikos , Kompiuterinės fizikos ir modeliavimo bei Moderniųjų technologijų fizikos ir vadybos studijų programos. Paskutinę išorinio vertinimo dieną tarpautiniai ekspertai buvo pateikę preliminarius pastebėjimus .

Daugiau

Studijų programų dalykų aprašai VUSIS sistemoje

Paskelbta: 2016 Sau 30 d.
Kategorija: Akademinės naujienos

Visų studentų dėmesiui! Norime informuoti, kad nuo šių metų pavasario semestro Fizikos fakulteto studentai jau irgi turi galimybę VUSIS sistemoje peržiūrėti savo studijų programos studijuojamų dalykų aprašus. Per kiekvieno dalyko pirmąją paskaitą studentai turi būti supažindinami su dalyko aprašu ir dalyko reikalavimais. Dalyko aprašas yra oficialus dokumentas, kuriame yra pateikti privalomi reikalavimai studijų dalykui.

Daugiau
Puslapis 1 iš 5> >>