Naujienos


Darbo pasiūlymas jaunesniajam fizikui vadybininkui (-ei)

Paskelbta: 2016 Rgs 06 d.
Kategorija: Karjera

Ar tu nori dirbti su aukščiausio lygio lazerinės optikos technologijų sprendimais, tačiau tave labiau domina bendravimas ir darbas su klientais nei su tyrimais? Ar tu jau turi, o gal nori įgyti pardavimų patirties? Galbūt visada svajojai dirbti su žmonėmis ir garsiausiomis kompanijomis iš viso pasaulio ir siekti karjeros tarptautiškai dirbančioje įmonėje? Tuomet šis pasiūlymas - kaip tik tau!

Daugiau

HP R&D Academy - galimybė pradėti karjerą HP kompanijoje

Paskelbta: 2016 Bir 03 d.
Kategorija: Karjera

HP R&D Academy – tai intensyvūs vienos savaitės mokymai, skirti talentingiausiems inžinerinių mokslų absolventams iš visos Europos, kurie įvyks Barselonoje 2016 m. liepos 11-15 d. Tai ne tik nuostabi galimybė atrasti HP kultūrą ir inovacijas kartu su specialistais iš daugiau nei 60 skirtingų valstybių, bet taip pat ir potencialus karjeros kelias į HP kompaniją.

Daugiau

Mainai per ISEP programą

Paskelbta: 2015 Grd 01 d.
Kategorija: Karjera

Primename, kad lieko vos 10 dienų, kai galima pateikti paraiškos dokumentus vykti į mainus per ISEP programą ir 2016/2017 m. rudens semestrą ar visus akademinius metus praleisti viename iš universitetų JAV, Lotynų Amerikoje ar Azijoje.

Daugiau

Darbo pasiūlymas

Paskelbta: 2015 Lap 08 d.
Kategorija: Karjera

Siūlomas darbas fizikui TV studijoje.

Daugiau
Paveikslėlis: 

Stažuotei NASA rengiasi vienas VU FF studentų

Paskelbta: 2015 Rgp 25 d.
Kategorija: Karjera

Norime pasidžiaugti gerai besimokančio bei aktyviai į visuomeninę veiklą įsitraukiančio VU FF studento Jono Narkeliūno pasiekimais.  Iš 29 Lietuvos studentų Jonas atrinktas keturių mėnesių stažuotei JAV Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos (NASA) Ameso mokslinių tyrimų centre.

Daugiau

Darbo pasiūlymas

Paskelbta: 2015 Rgp 20 d.
Kategorija: Karjera

UAB „OREM“ darbui ar praktikai Vilniuje ieško  IT inžinieriaus - PRAKTIKANTO, atsakingo už kompiuterinės technikos priežiūrą, kitų darbuotojų, klientų konsultavimą IT klausimais, techninės dokumentacijos ruošimą ir priežiūrą.

Daugiau

Darbo pasiūlymas

Paskelbta: 2015 Lie 09 d.
Kategorija: Karjera

Ieškomas darbuotojas  (elektronikos inžinierius) schemų kūrimui, plokščių trasavimui (naudojama Altium).

Daugiau

Ieškomas fizikas vadybininkas (-ė)

Paskelbta: 2015 Bal 09 d.
Kategorija: Karjera

KOMPANIJA Mūsų klientas - daugiametę patirtį turinti aukštųjų technologijų kompanija, parduodanti produkciją ir teikianti sprendimus lazerių ir optikos gamintojams, mokslo bei R&D laboratorijoms. Įmonė dirba su klientais iš visos pasaulio: USA, UK, Vokietija, Japonija, Korėja, Juntiniais Arabų Emiratais, Rusija, Izraeliu ir dar daugelių kitų šalių. Paskutinių 5 metų plėtra leido 5 kartus padidinti pardavimų apimtis ir įdarbinti dvigubai darbuotojų, dėl ko 2015 m. įmonė pateko tarp 5000 greičiausiai augančių Europos kompanijų. Kitais metais tikimasi pasiekti dar ambicingesnių tikslų, tad prie komandos įmonė kviečia prisijungti fiziką vadybininką.

Daugiau

Reikalingas duomenų įvesties operatoriaus (-ės)

Paskelbta: 2015 Kov 08 d.
Kategorija: Karjera

UAB „Mediaskopas“ - jau daugiau nei 10 metų sėkmingai savo veiklą plėtojanti įmonė. Kartu su BMMG grupei priklausančiomis Estijos (OÜ „ETA Uudistetalituse", Freqmedia) ir Latvijos (SIA „Mediju monitorings") žiniasklaidos stebėsenos bendrovėmis teikiame Baltijos šalių žiniasklaidos stebėsenos ir analizės paslaugas.

Daugiau
Paveikslėlis: 

Brussels Innovation centre kviečia atlikti praktiką Belgijoje

Paskelbta: 2015 Vas 17 d.
Kategorija: Karjera

The Brussels Innovation Center (BIC) is the P&G, R&D center for fabric and home care in Europe. It hosts more than 700 scientists in various disciplines with strong bonds to other R&D centers around the globe and in partnership with many academic institutions. The Department of Unit Dose with its 70 members is fully integrated in this network, having access to all the internal and external analytical capabilities available.

Daugiau
Puslapis 1 iš 7> >>