Naujienos


„Kaktomūša“ - iššūkis gudriausiems!

Paskelbta: 2017 Kov 31 d.
Kategorija: Renginiai

Kiečiausios Vilniaus akademinės bendruomenės kaktos susirėmė Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Fizikos fakultete (VU SA FF) organizuotame penkių protų kovų cikle „Kaktomūša“, kuriuo siekta išsiaiškinti, kurie iš jų gali vadintis tikraisiais kietakakčiais!

Daugiau

Vilniaus universitetas 438-ąjį gimtadienį pasitinka su nauja tradicija

Paskelbta: 2017 Kov 29 d.
Kategorija: Renginiai

Šiemet Vilniaus universitetas (VU) 438-ąjį gimtadienį švęs dvi dienas – balandžio 3 ir 4 d. Išskirtiniu akcentu taps Atminties diplomų teikimo ceremonija. Ji rengiama pirmą kartą ir tikslingai siejama su universiteto įsteigimo paminėjimu.

Daugiau

Šeštadienį – VU SA konferencija: kas laukia Lietuvos aukštojo mokslo, VU ir pačios VU SA?

Paskelbta: 2016 Lap 15 d.
Kategorija: Renginiai

Minėdama Tarptautinę studentų dieną ir savo 27-ąjį gimtadienį, Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (VU SA) organizuoja konferenciją, skirtą aptarti švietimo politikos, Vilniaus universiteto bei studentų aktualijas.

Daugiau

Nulinių savaitė Fizikos fakultete

Paskelbta: 2016 Rgs 28 d.
Kategorija: Renginiai

Ruduo jau įsibėgėjo – atėjo laikas įšventinti naujuosius pirmakursius! Bet prieš tai – Nulinių savaitė! Spalio 3 – 8 dienomis fakultete iškart po paskaitų vyks įvairūs renginiai, į kuriuos kviečiami visi!

Daugiau
Paveikslėlis: 

Rugsėjo pirmosios šventė

Paskelbta: 2016 Rgs 02 d.
Kategorija: Renginiai

Kaip ir kiekvienais metais rugsėjo 1-ąją Fizikos fakulteto akademinės bendruomenės nariai dalyvavo tradicinėje Renovatio Studiorum šventėje. Iškilmingoje eisenoje nuo Lietuvos Respubliko Seimo rūmų dalyvavo ne tik pirmakursiai, bet ir vyresnieji studentai bei Fizikos fakulteto dekanas ir prodekanas.

Daugiau

VU studentus kviečia nemokamas „LOGIN Startup Fair“

Paskelbta: 2016 Bal 18 d.
Kategorija: Renginiai

Konferencija su pranešėjais iš tokių kompanijų kaip „Uber“, „Tesla“ ar „The Next Web“, galimybė kurti elektroniką, robotus ir kitą techninę įrangą, bepiločių orlaivių lenktynės, idėjų pristatymas skaitmeniniame startuolių mūšyje - visa tai gegužės 5-6 dienomis studentų laukia svarbiausiame metų startuolių renginyje „LOGIN Startup Fair“.

Daugiau
Paveikslėlis: 

Karo akademijos kariūnai kviečia Lietuvos studentus pabūti kariais

Paskelbta: 2016 Bal 13 d.
Kategorija: Renginiai

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Kariūnų taryba organizuoja projektą „Tėvynės Gynėjas“ ir kviečia gegužės 2–6 dienomis jame dalyvauti Lietuvos studentus, norinčius išbandyti savo jėgas ir pamatyti kariūno gyvenimą iš arti, susirasti naujų draugų ir patirti neišdildomų įspūdžių mokantis atlikti kariuomenėje tarnaujančių karių užduotis.

Daugiau

Tarptautinis konkursas studentams: elektra tampa išmani

Paskelbta: 2016 Vas 23 d.
Kategorija: Renginiai

Europos elektros energetikos asociacija EURELECTRIC kasmet organizuoja tarptautinius studentų apdovanojimus. Jai priklausanti Nacionalinė Lietuvos energetikos asociacija (NLEA) kviečia visos Lietuvos studentus dalyvauti šių metų tarptautiniame konkurse ir atstovauti Lietuvai. Dalyviams reikia pateikti vaizdo, infografikos ar animacijos darbus tema: „Elektra tampa išmani“ (E-lectricity: the power sector goes digital) Konkurso nugalėtojas atstovaus Lietuvai tarptautinėje EURELECTRIC konferencijoje, kuri vyks š.m. birželio 6-7 d. „Radisson Blu“ konferencijų centre, Vilniuje.

Daugiau
Paveikslėlis: 

Kviečiame dalyvauti konferencijoje "Social Transformations in Contemporary Society 2016"

Paskelbta: 2016 Vas 23 d.
Kategorija: Renginiai

Birželio 2-3 d. Mykolo Romerio universitete organizuojama tarptautinė konferencija "Social Transformations in Contemporary Society 2016". Konferencijoje kviečiame dalyvauti magistrantus, magistro laipsnį turinčius lektorius bei doktorantus.

Daugiau

Reikšmingiausios XVI–XVIII a. Vakarų Europos Plantino-Moretų leidybinės įmonės knygos Vilniaus universiteto bibliotekoje

Paskelbta: 2015 Lap 16 d.
Kategorija: Renginiai

Besibaigiančius metus Vilniaus universiteto biblioteka palydės naujo katalogo „Vilniaus universiteto bibliotekos plantenai“ pristatymu ir parodos „Labore et constantia“ atidarymu lapkričio 18 d. 17 val. P. Smuglevičiaus salėje. Renginys skirtas ne tik VU bibliotekos 445 metų sukakties, bet ir Europos akademinio kultūros paveldo dienos paminėjimui.

Daugiau
Puslapis 1 iš 8> >>