Naujienos


Fizikai dalyvavo studentų atstovų SPK mokymuose

Paskelbta: 2017 Spa 02 d.
Kategorija: VU SA FF

Rugsėjo 30 – spalio 1 dienomis VU Puvočių praktikos bazėje vyko VU SA organizuojami mokymai studentų atstovams Studijų programų komitetuose.

Daugiau
Paveikslėlis: 

Rugsėjo pirmosios šventė

Paskelbta: 2017 Rgs 02 d.
Kategorija: VU SA FF

Kaip ir kiekvienais metais rugsėjo 1-ąją Fizikos fakulteto akademinės bendruomenės nariai dalyvavo tradicinėje Renovatio Studiorum šventėje. Iškilmingoje eisenoje nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų dalyvavo ne tik pirmakursiai, bet ir vyresnieji studentai bei Fizikos fakulteto dekanas ir prodekanas.

Daugiau

Pirmakursiai sužibėjo „FiSt'17“ stovyklos ekranuose

Paskelbta: 2017 Rgp 15 d.
Kategorija: VU SA FF

Rugpjūčio 11–13 dienomis Elniakampio slėnyje vyko Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Fizikos fakultete (VU SA FF) rengiama kasmetinė pirmakursių stovykla „FiSt‘17“. Jos metu gausus būrys būsimų fizikų turėjo galimybę susipažinti ne tik vieni su kitais, bet ir su savo bei kitų studijų programų kuratoriais, susitikti su pirmuoju dėstytoju. Taip pat buvo pristatytos Universitete ir už jo ribų vykdomos veiklos.

Daugiau

Dalyvavome VU SA socialinės-akademinės ir atstovų sričių mokymuose

Paskelbta: 2017 Lie 17 d.
Kategorija: VU SA FF

Liepos 13 – 16 dienoms Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Fizikos fakultete (VU SA FF) komanda dalyvavo Vilniaus universiteto Studentų atstovybės (VU SA) socialinės, akademinės ir atstovų sričių mokymuose ir planavimuose Kiškiuose. Užsiėmimų metu studentai nagrinėjo savo sričiai reikalingus dokumentus bei susiplanavo savo metų veiklą.

Daugiau

Per 2016-2017 mokslo metus Fizikos fakultete įvyko 9 SPK posėdžiai

Paskelbta: 2017 Lie 12 d.
Kategorija: VU SA FF

Studijų programų komitetai (SPK) – tai dariniai, kurių paskirtis vadovauti studijų programoms (SP), jas tobulinti, užtikrinti SP rezultatų įgyvendinimą. Per 2016-2017 mokslo metus įvyko 9 SPK posėdžiai – triskart daugiau, negu praeitais metais.  

Daugiau

VU SA FF kuratoriai kėlė kompetencijas

Paskelbta: 2017 Lie 10 d.
Kategorija: VU SA FF

Liepos 4, 5 ir 8 dienomis Gyvybės mokslų centre (GMC) vyko Vilniaus universiteto Studentų atstovybės (VU SA) organizuojami Centriniai kuratorių mokymai. Juose kartu su studijų programų kuratoriais iš kitų fakultetų kompetencijas kėlė ir Fizikos fakulteto kuratoriai. Įgytas socialines bei akademines žinias studentai įtvirtino liepos 6 dieną vykusiuose Vietiniuose VU SA FF kuratorių mokymuose.

Daugiau

Dalyvavome VU SA vasaros mokymuose

Paskelbta: 2017 Lie 03 d.
Kategorija: VU SA FF

Birželio 29 – liepos 2 dienomis Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Fizikos fakultete (VU SA FF) komanda dalyvavo Vilniaus universiteto Studentų atstovybės (VU SA) vasaros mokymuose. Užsiėmimų metu studentai susipažino su VU SA nuveiktais darbais bei išsikeltais tikslais, diskutavo apie Lietuvos aukštojo mokslo ateitį su švietimo ir mokslo viceministru, generavo idėjas pokyčiams Vilniaus universitete bei jas pristatė VU bendruomenės reikalų prorektorei.

Daugiau

Prasidėjo registracija į naująją kuratorių komandą!

Paskelbta: 2017 Bal 28 d.
Kategorija: VU SA FF

Mėgsti bendrauti ir nebijai atsakomybės? Gali ir nori dirbti komandoje? Esi pasiryžęs skirti laiką naujiesiems pirmakursiams? Drąsiai ženk šį ryžtingą žingsnį —registruokis į kuratorių atranką ir tapk pačiu geriausiu pirmakursių KURATORIUMI!

Daugiau
Paveikslėlis: 

Sveikiname naujuosius studentų atstovus!

Paskelbta: 2017 Bal 10 d.
Kategorija: VU SA FF

Šį penktadienį, balandžio 7 dieną įvyko VU SA FF Ataskaitinė – rinkiminė konferencija, kuriuos metu buvo pristatyta VU SA FF metinė veiklos ataskaita, taip pat Revizijos komisijos išvados apie padalinio veiklą. Tuomet buvo išrinktas naujas padalinio pirmininkas ir studentų atstovai į VU SA ir VU FF valdymo organus.

Daugiau

Ruošiantis VU SA FF Ataskaitinei - rinkiminei konferencijai

Paskelbta: 2017 Bal 03 d.
Kategorija: VU SA FF

Jau šį penktadienį sužinosime, kas pakeis dabartinę VU SA FF komandą ir kas bus naujieji studentų atstovai. Džiaugiamės sulaukę daug motyvuotų kandidatų norinčių tapti studentų atstovais VU FF ir VU SA valdymo organuose, kviečiame su jais susipažinti!

Daugiau
Puslapis 1 iš 6> >>