Naujienos


Keturi Fizikos fakulteto studentai lankėsi CERN: „Tai tikras Didžiojo sprogimo fabrikas“

Paskelbta: 2017 Vas 24 d.
Kategorija: Kita

Lietuvai ruošiantis tapti Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijos (CERN) valstybe nare, keturi VU FF studentai dvi savaites lankėsi CERN ir turėjo galimybę iš arčiau pamatyti, kaip atrodo eksperimentinė dalelių fizika. „Tai labiau panašu į fabriką, nei į mokslinę instituciją“ – teigė studentai.

Daugiau

Egzaminai - lengvai!

Paskelbta: 2016 Grd 12 d.
Kategorija: Kita

Artėjant tarpinių atsiskaitymų ir egzaminų laikymo laikotarpiui VU SA FF komanda primena pagrindinius dalykus, kuriuos reikia žinoti, norint, kad rudens semestras pasibaigtų sklandžiai ir sėkmingai!

Daugiau

Prasideda kandidatų į VU Senatą registracija

Paskelbta: 2016 Rgs 28 d.
Kategorija: Kita

Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (VU SA) skelbia eilinius studentų atstovų rinkimus į Vilniaus universiteto Senatą.

Daugiau

VU SA įspėja kritiškai vertinti gydymo įstaigų atstovų pasiūlymus

Paskelbta: 2016 Rgs 08 d.
Kategorija: Kita

Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (VU SA) kartu su Vilniaus teritorine ligonių kasa ragina studentus kritiškai vertinti į mokymo įstaigas užsukančių gydymo įstaigų atstovų pasiūlymus persirašyti į jų gydymo įstaigas.

Daugiau

VU SA informacinės, organizacinės ir marketingo sričių mokymai

Paskelbta: 2016 Lie 26 d.
Kategorija: Kita

Liepos 22–24 dienomis vyko VU SA informacinės, organizacinės ir marketingo sričių mokymai, kuriuose dalyvavo ir Fizikos fakulteto informacinės ir marketingo sričių koordinatoriai. Mokymų dalyviai pasiskirstę pagal sritis klausėsi paskaitų, atlikinėjo praktines užduotis ir mokymų pabaigoje turėjo parodyti įgytas žinias bei jas pritaikyti dirbant kartu su kitų sričių koordinatoriais.

Daugiau

VU SA socialinės-akademinės sričių mokymai

Paskelbta: 2016 Lie 19 d.
Kategorija: Kita

Liepos 14-17 dienomis Molėtuose vyko socialinės-akademinės sričių mokymai, kuriose dalyvavo ir VU SA FF komandos nariai. Jų metu dalyviai gilino savo žinias akademinėse ir socialinėse srityse bei sudarinėjo metų veiklos planą.

Daugiau

VU SA pirmakursių kuratorių mokymai

Paskelbta: 2016 Lie 11 d.
Kategorija: Kita

Liepos  4,5 ir 9 dienomis vyko Centrinio biuro organizuojami pirmakursių kuratorių mokymai, kuriuose savo kompetencijas kėlė ir fizikos fakulteto būsimų pirmakursių kuratoriai.

Daugiau

VU SA FF Kuratoriai 2016

Paskelbta: 2016 Bal 26 d.
Kategorija: Kita

Sena kuratorių komanda ieško pamainos! Nedvejok ir ryžkis šiam iššukiui: http://goo.gl/forms/ghbP2GlzCp Būsimi pirmakursiai laukia Tavęs!

Daugiau

ERASMUS+ siūlo naują galimybę studentams – išvykti studijuoti pusmečiui į trečiąsias šalis ir gauti Erasmus stipendiją ir fiksuotą sumą kelionei

Paskelbta: 2016 Bal 03 d.
Kategorija: Kita

Liko neišnaudotos vietos į Albaniją , Bosniją ir Hercogoviną , Izraelį , Rusiją ir Serbiją . Dokumentai atrankai priimami iki balandžio 15d. imtinai !

Daugiau

Iš "Renkuosi mokyti!" mokytojo gyvenimo: interviu su Šarūnu RM2

Paskelbta: 2016 Kov 01 d.
Kategorija: Kita

Domiesi, svajoji ar tiesiog tik sužinojai apie „Renkuosi mokyti!“? Kviečiame susipažinti ir sužinoti „Renkuosi mokyti!“ programos alumno Šarūno istoriją – gal ji Tave paskatins, įkvėps ar sudomins priimti šį iššūkį

Daugiau
Puslapis 1 iš 6> >>