Studijos ir praktika užsienyje

Erasmus studijos

Dieninio skyriaus studentai, baigę pusę numatyto studijų laikotarpio, turi galimybę išvykti dalinėms studijoms. Vidurkis privalo būti ne mažiau 8, pretenduojant į VU stipendiją studijoms užsienyje, kitu atveju – galima išvažiuoti su nuline stipendija. Universitetų sąrašus galima rasti čia. Atrankos vyksta rugsėjo ir vasario mėnesiais. Išvykti galima tik vieną kartą per visą studijų laikotarpį. Erasmus studentųatsiliepimai.

Tarptautinės dvišalės sutartys

Tarptautinė sutartis studentams garantuoja tik nemokamą mokslą. Vilniaus universitetas yra sudaręs sutartis su 101 pasaulio universitetų. Išvykti galima kelis kartus (Erasmus netrukdo). Apribojimas – neviršyti pusės atitinkamos pakopos studijų trukmės.

Erasmus praktika

Galima atlikti visose įmonėse ir organizacijose (užsienyje). Negalima atlikti ES institucijose, organizacijose administruojančiose ES programas, Lietuvos diplomatinėse atstovybėse. Trukmė 3 – 12 mėnesių. Erasmus praktikos trukmė - ne trumpesnė nei 3 mėnesiai ir ne ilgesnė nei 12 mėnesių. Erasmus praktikantų atsiliepimai.

Daugiau informacijos galima rasti čia.

Ankstesnis puslapis: Akademinės atostogos, studijų stabdymas Kitas puslapis: Teisės ir pareigos