Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos projektas "VU SA institucinis stiprinimas"

Pagrindinis projekto tikslas: stiprinti VU SA institucinę bazę, keliant narių kompetenciją ir plečiant socialinio verslumo įtaką pajamų augimui ir jų diversifikavimui. Daugiau »

VU SA programa - "Sažiningai"

Vilniaus universiteto Studentų atstovybės (VU SA) programa „Sąžiningai“ (pirmasis pavadinimas „Nenusirašinėk“) startavo 2006 m. Programos paskirtis – skatinti studentų akademinį sąžiningumą.  Daugiau »

VU SA programa - "Be etikečių"

Tai VU SA programa, kurios tikslas didinti Vilniaus universiteto bendruomenės ir paties universiteto atvirumą, skatinant visuomenės mažumų pilnavertį įtraukimą į universiteto ir visuomenės gyvenimą. Daugiau »

 

VU SA programa - "Studentai – studentams"

Tai programa, kuri suteikia galimybę geriau ir greičiau pasiruošti sesijai, papildyti ir praplėsti jau turimų žinių bagažą arba išplaukti į dar visai nepažįstamus vandenis: pasimokyti dalykų, kurie nedėstomi jūsų studijų programoje ar fakultete. Daugiau »

Studentiško gyvenimo vadovas

Studentiško gyvenimo vadovas (SGV) – kasmetinis visiems Vilniaus universiteto pirmakursiams leidžiamas nemokamas leidinys. Daugiau »

Pirmakursių stovyklos

Kiekvienais metais rugpjūčio mėnesį VU SA surengia apie 20 stovyklų pirmakursiams. Daugiau »

Kuratorių programa

Kuratorių programa – 2000 metais Vilniaus universiteto Studentų atstovybėje gimusi idėja, išplitusi ir kitose Lietuvos aukštosiose mokyklose. Daugiau »

ESN Vilnius University mentorių programa

Mentorių programos pagrindinė veikla yra nuolatinis rūpinimasis studentais, kurie atvyksta studijuoti į Vilniaus universitetą iš užsienio šalių. Daugiau »

Vilniaus universiteto radijas "Start FM"

Start FM − vienintelis, kurio galima klausytis... Daugiau »

VU SA fotografijos ir kino klubas

Tai VU SA klubas, vienijantis fotografija ir kinu besidominčią studentiją. Daugiau »

VU Karjeros dienos

Tai šeštus metus VU Studentų atstovybės (VU SA) organizuojamas projektas, vasario - kovo mėnesiais suburiantis pažangiausius VU studentus ir Lietuvos darbdavius efektyviam bendradarbiavimui. Daugiau »

VU Debatų klubas

Debatavimas – vienas iš populiariausių pasaulio akademinio jaunimo užsiėmimų. Daugiau »

VU Kendo klubas

Vilniaus Universiteto kendo klubas įkurtas keleto VU studentų, siekiančių populiarinti kendo discipliną, kuria susižavėjo bei iki tol aktyviai praktikavo kelerius metus. Daugiau »

VU Studentų Investicinis Fondas

Pirmasis studentų investicinis fondas Lietuvoje, kurio veikla skirta supažindinti aukštosiose mokyklose studijuojantį jaunimą su investicijų valdymo pasauliu. Daugiau »

VU Teisės klinika

Viešoji įstaiga „Vilniaus universiteto Teisės klinika“ yra viena iš įstaigų, kuriose skatinamas glaudus mokslo ir praktikos ryšys bei vykdomas teisinis visuomenės švietimas. Daugiau »

Entrepreneurship Competition Vilnius

Vienintelis tarptautinis vadybos ir ekonomikos krypčių studentų verslumo konkursas Lietuvoje, kuriame studentai universitete įgytas praktinias žinias gali pritaikyti jas praktikoje dalyvaudami šiame konkurse. Daugiau »